O firmie

podolog

PodoClinica zajmuje się świadczeniem usług podologicznych na terenie placówek medycznych oraz prowadzeniem szkoleń dla początkujących  podologów. 

Firma powstała w wyniku pomysłu popartego doświadczeniem zawodowym założycielki, kończącej specjalizację z Podologii Doroty Szafarowskiej, które pozwoliło jej na zauważenie luki rynkowej, polegającej na braku usług podologicznych w placówkach medycznych.

Jej zdaniem należało to jak najszybciej zmienić, aby ten niezwykły zawód, który został stworzony w celu pomocy ludziom, mógł służyć pacjentom w miejscach ogólnie dostępnych.
Ponieważ jest to zawód, który wymaga współpracy pomiędzy podologiem, a lekarzami różnych specjalności, dlatego placówki medyczne okazały się być idealnym miejscem do opieki nad tymi osobami.

W związku z tym, że mało jest wciąż podologów w Polsce i nie wszyscy mają wystarczające kwalifikacje zawodowe, zajmujemy się również prowadzeniem szkoleń branżowych z podstaw podologii dla osób pragnących poszerzać swoją wiedzę i umiejętności z tej dziedziny nauki.

Naszym celem jest pomoc ludziom, poszerzanie świadomości społeczeństwa na temat podologii oraz szkolenie  podologów.

Odwiedź nasz profil:   facebook logo button  google